Kerged eined serveeritud kiirelt ning tähelepanelikult hubases atmosfääris

  • No3 Deli Lounge & Bar
  • No3 Deli Lounge & Bar

Deli Lounge & Bar

No3 Deli Lounge & Bar paistab silma laia ning mitmekülgse pagaritoodete-, võileibade-, wrappide- ning salatite valikuga. See on sobivaim paik nii kergeks kui ka kosutavaks eineks, mida on võimalik kas kaasa pakkida või hubases ja avaras atmosfääris nautida. Kiire ning tähelepanelik teenindus muudavad No3 Deli Lounge & Bar´is veedetud aja nauditavaks ning meeldejäävaks.

FIFA maailmameistrivõistlused No3 lougne baaris

Alates 14. juunist kuni 15. juulini on teil võimalik jalgpalli meistrivõistluste otseülekandeid jälgida meie No3 lounge baari kahelt suurelt ekraanilt! Nautige No3 suurepäraseid suupistete pakkumisi ning elage kaasa oma lemmikutele!

FIFA maailmameistrivõistlused No3 lougne baaris

Alates 14. juunist kuni 15. juulini on teil võimalik jalgpalli meistrivõistluste otseülekandeid jälgida meie No3 lounge baari kahelt suurelt ekraanilt!

Nautige No3 suurepäraseid suupistete pakkumisi ning elage kaasa oma lemmikutele!

Kontakt

Deli Counter & Take-away
Iga päev 
09:00 – 18:00
Baar
Iga päev 
9:00 – 21:00
Hommikusöök à la carte
Iga päev 
11:00 – 14:00

Tornimäe 3, Tallinn, Estonia

Reserveeringud ja küsimused +372 624 1000

E-mail No3.Tallinn@swissotel.com

Võrratud maitseelamused Swissôtel Tallinnas

Mitmekülgsete ning hõrkude roogade ja lõõgastavate kokteilide nautimiseks sobib ideaalselt Tallinna südames paiknev Swissôtel Tallinn. Linna kõrgeimas hoones asub kolm restorani, millede atmosfäär, teeninduskvaliteet ning lai menüüvalik on sobilik nii tööalasteks kohtumisteks kui ka pere- ning sõpradega kvaliteetse aja veetmiseks.

Reserveeri laud

    Swissôtel Tallinna uudiskiri koosneb hotelli puudutavatest teemadest, millede hulka võib arvata eripakkumised ja uudised ning mille eesmärgiks on eelkõige külalisi värske teabega kursis hoida.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Map