Esmaklassiline menüü, silmapaistev linnavaade ning kõrgetasemeline teenindus

  • Horisont Restaurant & Bar
  • Horisont Restaurant & Bar

Restoran

Hoone kõrgeimal korrusel asuvat Horisont Restoran ja Baari iseloomustab lai valik silmapaistavaid ning isuäratavaid roogasid, põnevaid kokteile ning ka kergemaid suupisteid. Horisont Restorani viimaseks eredaimaks saavutuseks on White Guide's 30 parima baltikumi restorani hulka kuulumine ja kindlasti 2016 aastal Silverspooni võitmine Parim Fine Dining, Parim teenindus ja Parim taimetoidu valik kategoorias.  Tunnustatud maitseelamuste kõrval on vaieldamatuks lisaväärtuseks suurepärane mere- ning linnavaade ning võimalus veeta aega Cigar Lounge´is, mis on varustatud prestiižsete sigaribrändidega.

Restoran Horisont on hinnatud oma elegantse kontseptsiooni, kauni vaate ja parima teeninduse eest. Et tagada meeldejääv ja privaatne keskkond kõigile meie külalistele palume järgida järgmisi juhtnööre: 

Riietus eeskiri: Smart Casual 

Lapsed: palume, et lapsed viibiksid lauas kogu õhtusöögi vältel ja lauast lahkudes palume täiskasvanutel neid saata . Restoran Horisont ei paku lastemenüüd ja toitu hotelli teistest restoranidest ning väljaspoolt hotelli oma toidu kaasa toomine ei ole lubatud.

Telefoni või arvuti kasutamine: võite julgelt kasutada oma mobiilseadmeid meie kauni vaate pildistamiseks, kuid palume mitte kasutada arvuteid ja mobiiliseadmeid valjuhääldi peal videokõnedeks ja videote vaatamiseks.

Istekohad: Restoranis Horisont on piiratud arv akna aluseid laudasid, kust avaneb vaade Tallinna linnale ja / või sadamale. Me teeme kõik selleks, et täita Teie soovid, kuid kahjuks ei saa me garanteerida konkreetseid laudu broneerimise protsessi ajal.

21745012_1835813163115326_551124609_o

 

LAHTIOLEKUAJAD PÜHADE AJAL

Horisont Restoran : SULETUD 24.12-02.01 avatud 31 Detsember eriliseks aastavahetuse ürituseks. Horisont Baar: SULETUD 24.12-26.12 ja 01.01 avatud 31 Detsember eriliseks aastavahetuse ürituseks.

LAHTIOLEKUAJAD PÜHADE AJAL

Horisont Restoran :
SULETUD 24.12-02.01
avatud 31 Detsember eriliseks aastavahetuse ürituseks.

Horisont Baar:
SULETUD 24.12-26.12 ja 01.01
avatud 31 Detsember eriliseks aastavahetuse ürituseks.

Tähistage aasta viimast õhtut Horisont restoranis

Detsember 31 Tähistage aasta viimast õhtut Horisont restoranis. Pidutsega nagu Gatsby ja võtke osa 2017. aasta kõige suurepärasemast kulinaariasündmusest. Palume lauad eelnevalt broneerida kuna kohtade arv on piiratud.

Tähistage aasta viimast õhtut Horisont restoranis

Gatsby_est

Detsember 31

Tähistage aasta viimast õhtut Horisont restoranis.

Pidutsega nagu Gatsby ja võtke osa 2017. aasta kõige suurepärasemast kulinaariasündmusest.

Palume lauad eelnevalt broneerida kuna kohtade arv on piiratud.

Kontakt

Horisont Baar
E – P
17:00 – 01:00
Horisont Restoran
T – L
18:00 – 22:00

Tornimäe 3, Tallinn, Estonia

Reserveeringud ja küsimused +372 624 3000

E-mail Horisont.Tallinn@swissotel.com
Eriürituste korraldamise sooviga palume pöörduda müügiosakonna poole e-maili teel events.tallinn@swissotel.com

Võrratud maitseelamused Swissôtel Tallinnas

Mitmekülgsete ning hõrkude roogade ja lõõgastavate kokteilide nautimiseks sobib ideaalselt Tallinna südames paiknev Swissôtel Tallinn. Linna kõrgeimas hoones asub kolm restorani, millede atmosfäär, teeninduskvaliteet ning lai menüüvalik on sobilik nii tööalasteks kohtumisteks kui ka pere- ning sõpradega kvaliteetse aja veetmiseks.

Map