• The Quarter

The Quarter

The Quarter on ideaalne paik nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusöögiks, pakkudes erakordset ning pisemategi detailideni välja töötatud a la carte menüüd. Uudne kontseptsioon pakub külastajatele mitmekesiseid maitseelamusi serveerides kohalikku ning värsket eestimaist toitu modernse tvistiga. The Quarteri märksõnadeks on kaasaegne disain, hubane atmosfäär ning rõhk detailidel ja kvaliteedil.

UUS RESTORAN NÜÜD AVATUD!

Meil on Sulle üks suur uudis! Nimelt on restorani renoveerimine 8. korrusel nüüdseks lõppenud ning 20. veebruaril avasime uue restorani , The Quarter, täiesti uues kuues. Lisaks uuele välimusele ning nimele, pakub ka meie menüü uudseid põnevaid ning värvikaid maitseelamusi. Loodame näha Sind peatselt!

UUS RESTORAN NÜÜD AVATUD!

Meil on Sulle üks suur uudis! Nimelt on restorani renoveerimine 8. korrusel nüüdseks lõppenud ning 20. veebruaril avasime uue restorani , The Quarter, täiesti uues kuues. Lisaks uuele välimusele ning nimele, pakub ka meie menüü uudseid põnevaid ning värvikaid maitseelamusi.

Loodame näha Sind peatselt!

Kontakt

Hommikusöögi buffet
Iga päev
07:00 – 10:30
Hommikusöök a la carte
Iga päev
07:00 – 11:00
Lõuna a la carte
Iga päev
12:00 – 15:00
Õhtusöök a la carte
Iga päev
15:00 – 22:00
Brantš
Pühapäeviti
12:00 – 16:00

Tornimäe 3, Tallinn, Estonia

Reserveeringud ja küsimused +372 624 2000

E-mail Quarter.Tallinn@swissotel.com

Võrratud maitseelamused Swissôtel Tallinnas

Mitmekülgsete ning hõrkude roogade ja lõõgastavate kokteilide nautimiseks sobib ideaalselt Tallinna südames paiknev Swissôtel Tallinn. Linna kõrgeimas hoones asub kolm restorani, millede atmosfäär, teeninduskvaliteet ning lai menüüvalik on sobilik nii tööalasteks kohtumisteks kui ka pere- ning sõpradega kvaliteetse aja veetmiseks.

Map